Agent Vanzari în Bucuresti

CENTRUL SIDERURGIC TRANSILVANIA

TOP MASTER L.T.D

MIRUNA INTERNATIONAL IMPEX

AQUA PLANET COMPANY

ACCEMOB CORPORATION

Agent De Vanzari

VACUUM HOME SISTEM

QUADRANT AMROQ BEVERAGES

Agent De Vânzări

PUCYU FIRMAGE

IKON TRADING

DENTAMED DISTRIBUTION

Experis Romania

TOP TRUCK GEAR

INTERLINK GROUP

INTERNATINAL WORK FINDER

M.C.H. PROD

SIMBA INVEST
Bucuresti

Industrie: Prestari servicii

Tip job: Full time

Departament: Vanzari

Experiență: Entry-Level (< 2 ani)

Candidatul ideal
Candidatul idel :
Abilitati excelente de comunicare, relationare si dorinta de munca;
Putere de convingere;
Persoana responsabila si de incredere;
Competente de operare PC (Word, Outlook, Excel)
Cunoasterea excelenta a produselor (se ofera training )
Orientare spre indeplinirea obiectivelor;
Experienta anterioara in vanzari constituie avantaj;
Disponibilitate pentru un post cu activitate preponderenta de teren (80 % activitate pe teren)
Disponibilitate pentru deplasare in tara , la clienti .
Permis auto cat.B .

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Contactarea potenţialilor clienţi ai companiei (activitate pe teren)
Promoveaza serviciile companiei catre potentialii clienti accesand diverse canale de comunicare;
Acopera in permanenta si eficient zona alocata conform programului de rute zilnice;
Relationarea excelenta cu clientii;
Initiere, vanzare, derulare si finalizare contracte;;
Raportarea zilnică a rezultatelor obţinute;
Promovarea imaginii şi prezentarea companiei în conformitate cu cerinţele şi standardele acesteia;
Întocmirea evidentelor zilnice şi raportarea către coordonatorul de vânzări;
Urmărirea situaţiei clienţilor proprii până în stadiul de instalare si ulterior pe parcursul perioadei contractuale.

Oferta (bonusuri, beneficii) :

Salariu fix in conditiile unor realizari minime si comision motivant din vânzări;
Mediu de lucru dinamic şi antrenant;
Masina in timpul programului de lucru
Tichete de masa
Contract – perioada nedeterminata , full time (8h/zi) .
Daca te regasesti in cele mentionate mai sus , esti binevenit in echipa noastra .