Agent Vanzari în Bucuresti

MIRUNA INTERNATIONAL IMPEX

AQUA PLANET COMPANY

ACCEMOB CORPORATION

Agent De Vanzari

VACUUM HOME SISTEM

QUADRANT AMROQ BEVERAGES

Agent De Vânzări

PUCYU FIRMAGE

IKON TRADING

DENTAMED DISTRIBUTION

INTERNATINAL WORK FINDER

Confidenţial

EUROMETRIC

Experis Romania

SIMBA INVEST

M.C.H. PROD
Bucuresti

Industrie: IT / Telecom

Tip job: Full time

Departament: Vanzari

Experiență: Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal

Ești PASIONAT de tehnologie?
Iți dorești sa ai SUCCES? Iți dorești o CARIERA?
Interlink Group caută INVINGATORI pentru echipa sa!

Descrierea jobului

Responsabilități
  • Asigura vânzarea produselor si serviciilor oferite de către companie;
  • Oferă informații despre caracteristicile tehnice si modul de folosire ale produselor;
  • Oferă clienților consultanta in alegerea produselor in acord cu nevoile acestora;
  • Realizarea target-ului lunar de vânzări;
  • Servirea clienților într-o maniera prompta si politicoasa;
  • Arata empatie fata de clientii firmei
  • Creste numarul de clienti noi si mareste valoare vanzarilor pe clientii din portofoliu
  • Recupereaza soldurile ramase in urma vanzarii

Cerrinte:
  • Studii medii/superioare
  • Aptitudini de comunicare/relaționare cu clienții
  • Abilitați de lucru in echipa
  • Cunoștințe operare PC
  • Pasiune pentru munca cu clienții
  • Inițiativa si atitudine pozitiva
  • Flexibilitate si spirit de echipa
  • Cunoasterea limbii engleze cel putin la nivel mediu

Ce oferim:
  • Oportunitatea de a lucra intr-un mediu competitiv si profesionist si de dezvoltare profesionala
  • Salariu fix si comision din Vanzari