Agent Vanzari în Neamt

Numele companiei:

Agent Vanzari

AD AUTO TOTAL

SIMBA INVEST

Confidenţial

Dallmayr Vending

IRIS GAS RESOURCE

LUCKY AGRO

Agent De Vanzari

CIVITAS P.S.G

Agent De Vânzări

PUCYU FIRMAGE

TOP MASTER L.T.D
Neamt

Departament: Vanzari

Responsabilități:
-Gestionarea portofoliului de clienți existenți in zona arondata,Roman
-Creșterea numărului de clienți;
-Punerea in aplicare a politicii comerciale a companiei pentru promovarea si îmbunătățirea prezentei in zona alocata a produselor comercializate;
-Întocmirea de rapoarte periodice privind activitatea desfășurata.

Beneficii:
-Venit salarial motivant, compus din parte fixa si bonus din vânzări;
-Mașina de servici, laptop si telefon mobil cu conexiune la internet;
-Oferim instruire la locul de munca, suport pentru creștere profesionala si oportunități de promovare;
-Mediu de lucru dinamic si plăcut;
-Compania noastră asigura deplina confidențialitate a aplicării CV-lui;
-Doar CV-urile candidaților ce corespund cerințelor ocupării postului vor fi luate in considerare.

Tab Salariu
Ordonează după:
Nu rata niciun job!
Primește joburile noi direct pe email.