Agent Vanzari în Giurgiu

Numele companiei:

Agent Vanzari

GENE IMPEX

FRIGORIFER

ALCONOR COMPANY

SUN LEADER

DREAM FISH

ASOCIATIA VITAS SERV

FILARA BIOMED
Giurgiu

Departament: Marketing

Pentru completarea departamentului de vânzări, suntem în căutarea unui coleg dornic să se autodepășească. Dacă ai putere de convingere, aptitudini de negociere, comunici cu ușurință, știi să te automotivezi și, foarte important, lucrezi bine în echipă - hai să ne cunoaștem.
Punem preț pe valorile interumane, etichetă și credem în puterea comunicării, așa că ne-am dori să fii și tu așa.

Candidatul ideal:
* Bune abilități de comunicare și relaționare;
* Studii medii finalizate cu diplomă;
* Permis de conducere - categoria B;
* Experiența în Advertising constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Obiectivul principal:
Realizarea volumelor de vânzări în județele alocate și dezvoltarea portofoliului de clienți, respectând standardele și politicile companiei.

Responsabilități principale:
* Realizarea targetului și a obiectivelor de vânzări
* Promovarea produselor companiei și atragerea de noi clienți
* Întocmirea de rapoarte de vânzări și vizite zilnice la clienți
* Administrarea și încasarea soldurilor din piață

Beneficii:
Salariu fix + Bonus din vânzări
Instruire profesională continuă

Descrierea companiei

Global Creative One a luat ființă din dorința de a veni pe piața de B2B cu o abordare nouă, customizată, punând pe primul loc profesionalismul și inovația. Într-o manieră onestă și deschisă, am ales le vorbim clienților noștri despre o altă modalitate de a face producție publicitară, oferind servicii integrate, adaptate nevoilor fiecăruia.

Global Creative One este o companie românească ce are la bază pricipiile și valorile unui business eficient, corect, axat pe creativitate și servicii de calitate.

Suntem convinși că, mai presus de orice promisiune pe care am putea să o facem, mult mai importantă este impresia clienților după o primă colaborare cu noi.

www.globalcreativeone.ro

Tab Salariu
Ordonează după:
Nu rata niciun job!
Primește joburile noi direct pe email.