Agent Vanzari în Bucuresti

Numele companiei:

Agent Vanzari

SNACK-TRADE

BIBIS COM

Agent De Vanzari

BITCOIN ROMANIA

DERBY PERFORMANCE

SUPERFOOD COMPANY

FLOSUMMER INVESTMENT S.​R.​L.​

ROMPRIX EXIM
Bucuresti

Ne mărim echipa!

Căutăm persoane dinamice si dornice să înceapă o carieră în domeniul vânzărilor, dispuse sa invete lucruri noi.

VEI FI COLEGA\UL IDEAL\A DACA:

- Ai abilitati de comunicare, negociere, organizare, planificare si convingere;
- Esti o persoana sociabila, dinamica, cu o gandire constructiva orientata spre rezultate;
- Ai atitudine de vanzator, orientat spre clienti;
- Identifici usor si intelegi nevoile si dorintele clientilor;
- Ai experienta in vanzari - un important avantaj;
- Ai minim studii medii finalizate(Diploma de Bacalaureat care să ateste finalizarea studiilor)

CE OFERIM?

1.O echipa super, traininguri in domeniu, mediu de lucru placut, o echipa tanara;
2.Salariu FIX + Comison
3. Bonusuri stimulative corespunzatoare performantelor individuale
4. Telefon
5. posibilitate masina,decont benzina/ motorina
6.Posibilitati reale de promovare ca leader de echipa celor care demonstreaza rezultate si abilitati necesare
7.Program de lucru: de luni pana vineri, programul poate sa fie flexibil, sector 3, incinta fabrici Faur, langa gura de metrou REPUBLICA

DESCRIEREA JOBULUI: Ne vei ajuta cu:

- Prezentarea, promovarea si intermedierea vanzarilor de produse ce au legatura cu domeniul de activitate al firmei
- sisteme de uz casnic profesionale de ionizare si filtrare a aerului;
- Dezvoltarea pietei pe care actionezi prin prospectarea, evaluarea si contactarea potentialilor clienti; beneficiezi si de o baza de date cu potentiali clienti;
- Dezvoltarea permanenta a portofoliului de clienti;
- Consilierea clientilor oferind solutii optime in functie de nevoile fiecaruia;
- Mentinerea unei legaturi permanente atat cu clientii propriu-zisi, cat si cu posibilii clienti, acordandu-le asistenta necesara pe durata parteneriatului sau discutiilor cu acestia;

DESCRIEREA COMPANIEI:

SC Simag Total instal SRL este Distribuitor si Importator pentru echipamente de climatizare si ventilatie, know-how-ul nostru a fost capatat in peste 10 ani de activitate, a miilor de aparate de aer conditionat vandute si montate, avand la baza sapte echipe de montaj si service, oameni cu experienta relevanta, pregatiti oricand pentru cele mai complexe cerinte dar si pentru a va asigura consultanta pentru o alegere optima si eficienta. Secretul nostru consta in, imbinarea pasiunilor noastre cu munca intr-un domeniu accelerat de tehnologie, demonstrand intr-o piata competitiva si dura, ca am reusit sa remediem probleme acolo unde companii de renume nu au reusit!, te asteptam in echipa noastra!

Tab Salariu
Ordonează după:
Nu rata niciun job!
Primește joburile noi direct pe email.