Agent Vanzari în Neamt

Numele companiei:

Agent Vanzari

SNACK-TRADE

Agent De Vanzari

BITCOIN ROMANIA

NEW MAO PROTECT

Confidenţial

DERBY PERFORMANCE

SUPERFOOD COMPANY

BIBIS COM
Neamt

Societatea "INCO INDUSTRY" S.R.L. Târgu Neamț , producător de lemn termotratat , angajează AGENT VANZARI.
Responsabilități:
- Vânzarea produselor din portofoliul firmei;
-Menținerea relatiilor cu clientii, identificarea si atragerea potențialilor clienti;
Răspunde de promovarea si vânzarea materialelor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
Consilierea tehnico economica in vederea calculării necesarului de materiale;
Întocmește ofertele;
-Negociază conditii de livrare, modalități de plata, termene de livrare si de plata, respectând procedurile firmei;
Colaborează cu departamentul logistic in vederea efectuării livrărilor pentru clienții din portofoliu;
Colaborează cu departamentul financiar pentru facturări si urmărirea încasărilor;
Asimilarea cunoștințelor despre produsele / sistemele companiei si caracteristicile acestora.

CANDIDATUL IDEAL:
Constituie avantaj experiența in domeniul vânzărilor ;
Limba engleza nivel mediu / avansat; limba italiana nivel mediu / avansat ;
Cunoștințe PC: Office, Outlook etc. ;
Capacitate de organizare, abilitați de comunicare, de a lucra independent si in echipa;
Capacitate de luare a deciziilor;
Rigurozitate, seriozitate, punctualitate, loialitate;
Permis de conducere cat. B;
Disponibilitate pentru deplasări in tara, după caz .
Oferim pachet salarial atractiv, posibilități de promovare .
Va rugam sa transmiteți Scrisoare de intenție si CV la adresa de email : Relații la telefon: sau la sediul firmei din Târgu Neamț, Str. Slt. Radu Teoharie, nr.102, jud. Neamț.

Tab Salariu
Ordonează după:
Nu rata niciun job!
Primește joburile noi direct pe email.