Agent De Vanzari în Sibiu

Numele companiei:

Agent Vanzari

SNACK-TRADE

Agent De Vanzari

BITCOIN ROMANIA

DERBY PERFORMANCE

SUPERFOOD COMPANY

BIBIS COM

NEW MAO PROTECT

Confidenţial
Sibiu

SC INDUSTRIAL SUPPORT SRL , firma ce comercializeaza o gama variata de produse: scule si unelte electrice si de mana, produse de uz casnic si gospodaresc, produse de feronerie, produse abrazive etc, angajeaza persoane pe postul de Agent vanzari in domeniul Retail.

Responsabilitati:
-Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
-Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
-Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii;
-Prezinta oferta companiei, consiliaza clientii in alegerea deciziei optime;
-Negocierea contractelor, supervizarea derularii contractelor;
-Mentinerea unei bune relatii cu clientii deja existenti;
-Realizarea target- ului stabilit;
-Abilitati de prezentare a detaliilor tehnice specifice produselor in cadrul intalnirilor cu clientii;
Cerinte:
-Permis conducere categoria B;
-Experienta intr- un post similar de cel putin 1- 3 ani (constituie un avantaj experienta in vanzari in retail)
-Cursuri de specialitate in Vanzari constituie un avantajl
-Capacitate de asimilare si prelucrare rapida a informatiilor;
-Cunostinte de operare PC word, excel;
-Persoana energica, dinamica, cu bune abilitati de comunicare;
-Persoana organizata, dispusa sa-si imbunatateasca tehnica de lucru si cunostintele;
-Persoana cu initiativa si orientare spre client;

Beneficii:
-Lucru intr-o echipa tanara si dinamica
-Posibilitati de dezvoltare
-Stabilitate
-Masina de serviciu
-Telefon
-Laptop
-Pachet salarial atractiv (salariu fix plus commision).

Tab Salariu
Ordonează după:
Nu rata niciun job!
Primește joburile noi direct pe email.