Agent Vânzări în Bihor

Numele companiei:

Agent De Vanzari/​ Agent De Rezerva

TOTAL AQUA DISTRIBUTION SRL

Agent Vanzari

SNACK-TRADE

Agent De Vanzari

VACUUM HOME SISTEM

TRANSAN INTERACTIVE DISTRIBUTION

Agent Vânzări
Bihor

Căutăm Agent Vânzari pentru o companie din Oradea, care are ca domeniu de activitate, distribuirea sistemelor de igienă și a echipamentelor aferente muncii în domeniu.

Cerințe:
- Minim 2 ani experiență în vanzari directe;
- Persoană dinamică cu excelente abilită i de vânzare i negociere;
- Bune abilită i de comunicare i rela ionare;
- Permis de conducere categoria B.

Responsabilități:
- Mentinerea legăturii cu clien ii existen i;
- Promovarea produselor companiei i dezvoltarea portofoliului de clien i;
- Administrarea zonei arondate i vizitarea constantă a clien ilor;
- Întocmirea rapoartelor de vânzări.

Beneficii:
- Salariu fix i comision din vânzări;
- Posibilitate de avansare;
- Ma ina, telefon, laptop.

Tab Salariu
Ordonează după:
Nu rata niciun job!
Primește joburile noi direct pe email.