Asistant Manager în Bucuresti

Asistant Manager

METROPOLITAN REZIDENTIAL

Asistent Manager

PICDAFI TRANS

CORAMED MEDIZINISCHE PRODUKTE

OKIN FACILITY RO

TC REAL ESTATE DEVELOPMENT & MANAGEMENT

DECOMAR LOGISTIC

PRIMAT GOLD IMPEX

CINEMA CITY ROMANIA

DIRECT LINE INOX IMPEX

COMPETITIVE IN BUSINESS & CONSULTING

BIA HUMAN RESOURCE MANAGEMENT SERVICES

CATENA MANAGEMENT

ADVANCED COMPUTER TECHNOLOGY RESEARCH

Confidenţial

EUROMETAL MANAGEMENT & CONSULTING

SMG ULTRASOUND ROMANIA
Bucuresti

Industrie: Imobiliara

Tip job: Full time

Departament: Administrativ / Logistica, Office / Backoffice / Secretariat

Experiență: Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
- studii superioare finalizate;
- experienta pe un post similar cel putin 2 ani;
- cunoasterea pachetului MS Office si utilizarea internetului;
- abilitati excelente de comunicare, lucru in echipa, organizare si prioritizare;
- cunostinte elementare de contabilitate primara;
- multitasking si atentie la detalii;
- persoana pozitiva, dinamica;
- capacitate mare de adaptare la cerinte noi si capacitate usoara de invatare;
- abilitati in gestionarea relatiilor interumane, dinamism si putere mare de adaptare la contexte sociale diverse;
- limba engleza.

Descrierea jobului

- primeste vizitatorii si anunta persoanele de contact din companie;
- asigurarea transmiterii documentelor prin posta, e-mail;
- asigura protocolul in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice;
- coordoneaza fluxul de corespondenta si comunicarea in companie prin preluarea, inregistrarea, redactarea, distribuirea, indosarierea si arhivarea corespondentei din partea partenerilor, clientilor si a angajatilor;
- interactioneaza si mentine relatia cu furnizorii (utilitati, birotica, protocol, transport, etc), clientii si colaboratorii interni si externi ai companiei;
- pastreaza confidentialitatea informatiilor in cadrul companiei;
- intocmeste facturi si chitante;
- colaboreaza cu toate departamentele societatii.

Punct de lucru: Strada Daniel Danielopolu, Nr.30-32, sector 1, Bucuresti