Asistent Manager în Bucuresti

Asistent Manager

SIGMA LIFE IT

ECRSERV IASI

HOLISTIC LIFE SPA

Asistenta Manager

Confidenţial

MDA GLOBAL CONSULTING

RomSeal Jet

CLASSTEAM PROJECTS S.​R.​L.​

AM MEDICAL BEAUTY ESTETIC

RG AGRO MACHINERY S.​R.​L.​

EVENIMENTE CU SUFLET S.​R.​L.​

TITAN TECHNIK AG

WSD CAPACITY

NARRO UNIVERS S.​R.​L

KEY WAY INVESTMENTS

SCHWARZ GRUPPE INT

ADECCO RESURSE UMANE

ABC HUMAN CAPITAL
Bucuresti

Industrie: Publicitate / Marketing / PR, Comert / Retail

Tip job: Full time

Departament: Internet / eCommerce, Marketing, Office / Backoffice / Secretariat, Vanzari

Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Fara experienta

Candidatul ideal
Ne mărim echipa cu un Asistent Manager cu abilități dе comunicare și organizare care să se alăture Start-Up-ului CyberAxo Agency.
Cu sau fără experiență în domenii precum Asistent Manager, Secretariat.

Descrierea jobului

Nivеl de еxpеriеnță: ( 0-3 аni de experienta)

Cum știi dаcă tе căutăm pe tinе:
  • Ai abilități orgаnizatoricе și de comunicare foartе bunе;
  • Excеlеntе abilităţi oriеntare cătrе rezultat, receptivitate şi iniţiativă;
  • Cunoștințe de limba engleză (constituie un avantaj);
  • Bune competente digitale: Microsoft Office, Internet;
  • Ai studii superioare sau in curs de finalizare;
  • Experiența similară prezintă un avantaj;
  • Cunoștințe progame Adobe Suite - constituie avantaj
  • Capacitate de coordonare, analiza şi sinteză a datelor;
  • Persoană foarte bine organizată, dinamică, conştiincioasă, punctuală, responsabilă, atentă la detalii, proactivă
  • Persoană carismatică, persuasiva și perseverentă;
  • Fire energică cu atitudine pozitivă;
Responsabilități:
  • Oferi asistență și suport echipei de management, pentru activitatile/ sarcinile stabilite;
  • Te asiguri de activități de creare, organizare și arhivare a documentelor, contractelor, materialelor (fizic si/sau electronic), gestioneaza bazele de date;
  • Menține stocul de materiale necesare in optimul stabilit;
  • Prospectearea zilnică a potențialilor clienți prin telefon/email pentru organizarea întâlnirilor/ call-urilor;
  • Crearea ofertelor de vânzare pe baza cerințelor venite;
  • Contactarea tuturor clienților care au plasat comenzi pe site pentru confirmarea comenzii
  • Facturare, urmărire încasări/plăți;
  • Asigurarea protocolului pentru întâlnirile din interiorul organizaţiei;
  • Elaborarea și redactarea documentelor și situațiilor cerute de management.
Ce îți oferim:
  • Salariu fix, pe care îl vei primi de fiecare dată, fară întârziere;
  • Acces la cursuri online pentru a învăța ce îți place;
  • Echipă tânără, dinamică, profesionistă si o atmosferă frumoasă de lucru;
  • Un birou cozy poziționat în zona de Nord a Bucureștiului, aprope de metrou - Aviației;
  • Feedback personalizat legat de activitatea ta profesională și sprijin constant pentru a evolua în carieră;
  • Acces la instrumente de lucru moderne, care sa te ajute la eficientizarea activității tale;
  • Oportunități de avansare alături de noi și creștere odată cu compania.
Crezi că acest anunț te descrie pe tine?

Merită să ne trimiți ceva despre tine, CV la adresa office@cyberaxo.com și orice crezi tu că ar fi util impreuna cu răspunsul la urmatoarele 2 întrebări, asta este opțional:
  1. Ți-ar plăcea sa lucrezi într-o echipă tânără din București?
  2. Care este cea mai mare realizare a ta si de ce?
Nu există un raspuns corect sau greșit. Vrem doar să știm cum vezi tu lucrurile.

Așadar, trimite-ne CV-ul și noi îți vom scrie mai multe detalii pentru a te alătura echipei :-)

Noi vom studia cu interes și dacă vom considera că ai putea fi persoana potrivită pentru acest post, te vom contacta pentru a stabili un interviu.