Asistent Manager în Braila

Asistent Manager

ACTIVE DESIGN PIXELS

PICDAFI TRANS

CORAMED MEDIZINISCHE PRODUKTE

OKIN FACILITY RO

TC REAL ESTATE DEVELOPMENT & MANAGEMENT

COMPETITIVE IN BUSINESS & CONSULTING

CINEMA CITY ROMANIA

DIRECT LINE INOX IMPEX

PRIMAT GOLD IMPEX

DECOMAR LOGISTIC

Confidenţial

EUROMETAL MANAGEMENT & CONSULTING

SMG ULTRASOUND ROMANIA

Asistant Manager

METROPOLITAN REZIDENTIAL

CATENA MANAGEMENT

ADVANCED COMPUTER TECHNOLOGY RESEARCH

BIA HUMAN RESOURCE MANAGEMENT SERVICES
Braila

Industrie: IT / Telecom

Tip job: Full time

Departament: Administrativ / Logistica, Management, Marketing, Office / Backoffice / Secretariat

Experiență: Mid-Level (2-5 ani),Senior-Level (> 5 ani)

Candidatul ideal
Cunostinte si abilitati necesare:
  • Abilitati excelente de comunicare orala si scrisa in limba engleza. Limba germana prezinta un avantaj.
  • Abilitati de ascultare, apreciere pentru diverse puncte de vedere si stiluri de comunicare.
  • Capacitatea de a utiliza eficient software standard de afaceri, cum ar fi Microsoft Word, PowerPoint si Excel;
  • Capacitatea de a utiliza internetul pentru cercetare si colectarea informațiilor.
  • Capacitatea de a colabora si comunica eficient cu membrii personalului si partenerii externi.
  • Capacitatea de a gestiona informatii sensibile cu confidentialitate stricta si de a menține un grad ridicat de profesionalism.
  • Capacitatea de a exercita o buna judecata, cu supraveghere minima,
  • Capacitatea de a învata rapid, de a lucra bine sub presiune, de a indeplini termenele si de a finaliza sarcinile in timp util.
  • Abilitati de introducere a datelor si atentie la detalii.
  • Capacitatea de a lua initiativa si de a lua in mod independent decizii, de a gandi “out of the box”.

Descrierea jobului

Responsabilitati si atributii:

  • Responsabila de toate detaliile operationale, logistice si de comunicare ale sedintelor organizatorice care il implica pe CEO.
  • Executa o gama larga de sarcini administrative pentru CEO.
  • Gestioneaza comunicarea electronica, redacteaza corespondente care pot fi de natura confidentiala.
  • Planifica, coordoneaza si se asigura ca programul CEO-ului este bine organizat si prioritizat.
  • Programeaza intalnirile si conferintele CEO-ului.
  • Gestioneaza un calendar extrem de aglomerat de intalniri, programarea intalnirilor cu personalul precum si cu partile interesate externe (clienti potentiali, clienti actuali, parteneri-cheie etc.).
  • Organizeaza o logistica de calatorie complexa si detaliata, face rezervari pentru CEO.
  • Se asigura ca task-urile de pe agenda zilnica sunt indeplinite. Prioritizeaza si gestioneaza mai multe proiecte simultan.
  • Lucreaza indeaproape si eficient cu CEO-ul pentru a se asigura ca este bine informat cu privire la angajamentele si responsabilitatile viitoare.
  • Revizuie si face rezumatul rapoartelor sau a documentelor diverse.
  • Dupa caz, alte sarcini, asociate cu suportul activitatii CEO-ului.
  • Va participa alaturi de CEO la calatoriile interne si externe in scop de afaceri.

Beneficii:
  • Aceasta pozitie ofera oportunitatea unica de a va alatura unei organizatii inovatoare de servicii de software.
  • Un mediu de munca excelent
  • Participari la intalniri cu oameni de afaceri de succes pe plan international
  • Pachet salarial foarte generos cu bonusuri lunare
  • Telefon mobil si laptop
  • Acces la numeroase oportunitati de dezvoltare profesionala