Asistent Manager în Galati

Asistent Manager

INTER-SPITZEN

PHARMA SOLUTIONS PRODUCTION SRL

PICDAFI TRANS

ANDAVA TOTAL HIDRO

STRATEGIC INTEGRATED BUSINESS

AMD DIGITAL GRUP

GLOBAL EHT HALAL CERTIFICATION

DUNLOP MILLS

CASE BINE FĂCUTE

BINAPE CONSTRUCT GRUP

Clinica Sante

ALBER HOLDING MANAGEMENT

MOBILIER 1 CONCEPT

TSD INDICA7

STEF-INVEST
TELESYS
Galati

Industrie: IT / Telecom, Callcenter / BPO, Comert / Retail, Asigurari, Banci / Servicii financiare

Tip job: Full time

Departament: Administrativ / Logistica, Marketing, Vanzari, Office / Backoffice / Secretariat, Achizitii

Experiență: Mid-Level (2-5 ani),Entry-Level (< 2 ani)

Candidatul ideal
Cunoştinţe operare Microsoft Office (Excel, Word);

Abilitatea de a analiza, interpreta şi prezenta rapoarte vanzari şi situaţii financiare şi/sau previziuni;

Abilitatea de a planifica, implementa şi administra informaţii financiare şi sisteme de control/proceduri ;

Abilitati dezvoltate de comunicare (verbala si scrisa), orientare catre performanta, gandire analitica;

Disponibilitate deplasari;

Atentie la detalii, iniţiativă, abilităţi de lucru în echipă, spirit de echipa, punctualitate, responsabilitate.

Descrierea jobului

Intocmeste zilnic rapoarte, analize si prezentari cu privire la activitatea Departamentului Vânzări;

Propune îmbunătăţirea metodelor de lucru şi de analiză şi contribuie la adaptarea continuă a acestora la cerinţele pietii;

Verifica implementarea procedurilor. Elaborează recomandări pentru îmbunătăţirea procedurilor;

Consiliază structurile de suport vânzări, conform solicitărilor acestora, şi top managementul în problemele legate de determinarea vânzărilor sau evaluarea acestora;

Asista managerul in derularea activitatilor curente.

Numai candidaţii selectaţi vor fi contactaţi.
Toate candidaturile vor fi tratate confidential.
Va rugam sa atasati la CV si o fotografie recenta.