Asistent Manager în Hunedoara

Numele companiei:

Asistent Manager

STELDICO SERVCOM

Experis Romania

TRITECH GROUP

ENERGO-INSTALATII

REAL EXPERT ADVERTISING

BALORMAN ROMANIA

TIRRENA SCAVI SPA ITALIA SUCURSALA CLUJ
Hunedoara

Departament: Management

Relocare in Timisoara
Responsabilitati: Activitati de secretariat Evidenta si intocmirea documentelor administrative Preluarea si directionarea apelurilor telefonice Gestionarea portofolilui de clienti si colaboratori Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor Program de lucru 6 ore. Recrutarea angajatilor. Cerinte: Minim studii medii, diploma de Bacalaureat Cunostinte de utilizare PC (MS Office: Word, Excel, PowerPoint) Abilitati de comunicare si relationare Capacitate de invatare si adaptare la schimbari Abilitati de organizare si planificare Orientare catre rezultate Oferim: Mediu de lucru placut Pachet salarial atractiv 3000 lei + alte bonusuri Oportunitati de dezvoltare personala Chirie in Timisoara platita.

Tab Salariu
Ordonează după:
Nu rata niciun job!
Primește joburile noi direct pe email.