Consilier Juridic /​ Asistent Manager în Sibiu

Consilier Juridic /​ Asistent Manager

BIROU EXECUTOR JUDECATORESC MAHAREA CONSTANTIN ANDRADA IULIANA

Consilier Juridic

Confidenţial

CATERING MIXT RO

MEDICHUB MEDIA

INTECO HOLDING

GARANTI PREST

Consilier juridic IA

Locuri de munca la stat

BIROU EXECUTOR JUDECATORESC COSTESCU LUCIAN

BEJA BOCANCEA SI ZASTAVNETCHI

SERVICII SUPORT MANAGER SRL

PROTECTMARK NEAGU C.​ CĂTĂLIN CABINET INDIVIDUAL PROPRIETATE INDUSTRIALĂ

SOCIETATE PROFESIONALĂ NOTARIALĂ AUTHENTICA LEGIS

Gi Group Professional

Consilier Juridic Cu Limba Italiana

RECONTA MANAGEMENT GROUP
Sibiu

Industrie: Drept

Tip job: Full time

Departament: Juridic

Experiență: Fara experienta,Entry-Level (< 2 ani)

Candidatul ideal
Persoana dinamica, bine organizata, comunicativa, cu atentie distributiva si care isi poate insui rapid cunostintele dobandite.
Capacitate de analiza si sinteza si gasirea celor mai bune solutii la situatiile aparute.
Disciplinata, capabila sa lucreze in echipa.
Cunostintele de operare PC-obligatorii (Microsof Office, Excel)

Descrierea jobului

Activitatea in cadrul biroului de executare vizeaza doua planuri:
Activitate de scretariat (receptionare/transmitere/sortare/arhivare) corspondenta si Gestionarea efectiva a dosarelor de executare silita:
-indosariere acte de procedura, redactare acte de procedura
-mentinerea legaturii cu debitorii
-contactul permanent cu diverse institutii publice
-intocmire raportari lunare