Contabil în Bucuresti

CIFIN ADVISING

Contabil

HS TIMBER PRODUCTIONS

Contabil

PEC CONTEXPERT COMPANY S.​R.​L.​

Contabil

SMG FINANCIAL SOLUTIONS

Contabil

RCI EXPERT ADVISER

Contabil

BORANIC TOUR

Contabil

MORGAN SOL

Contabil

GP-TAX & ACCOUNTING

Contabil

Experis Romania

Contabil

FLEX FINANCIAL I.F.N

Contabil

EXPRES EUROCONT
Contabil
Bucuresti

Industrie: Banci / Servicii financiare, Prestari servicii

Tip job: Full time,Practică / Voluntariat

Departament: Audit / Consultanta, Financiar / Contabilitate, Vanzari, Office / Backoffice / Secretariat

Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
Cautam persoana potrivita pentru rolul de Contabil in echipa Standard Business.

Coechipierul pe care îl cautam pentru rolul de Contabil ești tu, daca:

Te pasioneaza domeniul contabil;
Ai absolvit o universitate de profil economic (licenta);
Cunoștințele tale teoretice și practice sunt sau pot deveni relevante ca profesionist in domeniul contabil;
Pachetul MS Office, uneltele din mediul online si altele asemenea sunt pe lista ta zilnica de interactiune cu tehnologia;
Ai abilitatea de a remarca detaliile fara a pierde din vedere imaginea de ansamblu;
Ai modalitati de comunicare pentru a te înțelege cu colegii și clienții;

Descrierea jobului

Rolul de Contabil inseamna:

Activitate de contabilitate completa pana la nivel de balanta /bilant;
Organizarea activitatii proprii in sensul centralizarii documentelor si a informatiilor de ordin financiar;

Ce oferim pentru viitorul ocupant al rolului de Contabil?
Oferta noastra include:
Un mediu de lucru profesionist;
Spatiu de lucru modern intr-o cladire de birouri in centrul Bucurestiului;
Viata dupa job 😊 echilibru intre viata profesionala si cea personala;
Contract pe perioada nederminata – cu perioada de proba;
Un pachet de venituri adaptat nivelului de complexitate al muncii;
Bonusuri direct proportionale cu perfomanta;
Programe de formare profesionala si personala si teambuilding-uri;
Daca profilul si interesele tale profesionale se potrivesc cu acest rol, te invitam sa incepem o conversatie. Trimite-ne CV-ul tau la cristiana.popescu@standardbusiness.ro.