Contabil în Bucuresti

Locuri de munca la stat

Contabil

BICO INDUSTRIES

Contabil

CEGEDIM SERVICE CENTER

Contabila

ASOCIATIA PITICOT

Contabil

SERCONSTRUCT ROADS S.​R.​L.​

Contabil

BOGANT CONTA

Contabil/​a

M.C.H. PROD

Contabil

PRAGOSA ROMANIA

Contabil

SECOTEXT S.​R.​L.​

Contabil

VERTICAL DESIGN
Contabil
Bucuresti

Industrie: Banci / Servicii financiare

Tip job: Full time

Departament: Financiar / Contabilitate

Experiență: Mid-Level (2-5 ani),Senior-Level (> 5 ani)

Candidatul ideal
BIA HR cauta o persoana pentru pozitia Contabil, pentru unul dintre clientii sai, o importanta companie care ofera servicii financiare.

CERINTE:
-Studii superioare de specialitate (finante/contabilitate);
-Experienta in domeniu minim 2 ani;
-Cunostinte de contabilitate financiara;
-Engleza – nivel mediu;
-Cunostinte avansate operare PC – MS Office (Excel).
-Persoana organizata, meticuloasa si cu atentie la detalii;
-Buna capacitate de comunicare si disponibilitate pentru invatare si dezvoltare.

Descrierea jobului

-Activitati de contabilitate (inregistrari, deconturi, contabilitate cheltuieli, venituri);
-Operarea incasarilor si platilor;
-Tinerea evidentei financiar – contabile;
-Inregistrarea, prelucrarea si arhivarea documentelor contabile;
-Mentinerea legaturii cu institutiile statului si transmiterea la timp a informatiilor si documentelor necesare;
-Urmarirea circuitului documentelor si centralizarea acestora;

BENEFICII:

-Posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii cu traditie in domeniu;
-Lucrul in cadrul unei echipe care incurajeaza implicarea si initiative.