Contabil în Bucuresti

Locuri de munca la stat

CONFIDENT CONTAB PRESTIGE

Contabil

GMB ROMANIA AUTO INDUSTRY

Contabil

TUDOR TEH RON SRL

Contabil

BICO INDUSTRIES

Contabil

CEGEDIM SERVICE CENTER

Contabila

ASOCIATIA PITICOT

Contabil

SERCONSTRUCT ROADS S.​R.​L.​

Contabil

BOGANT CONTA

Contabil/​a

M.C.H. PROD

Contabil

PRAGOSA ROMANIA

Contabil

SECOTEXT S.​R.​L.​

Contabil

VERTICAL DESIGN
Contabil
Bucuresti

Industrie: Banci / Servicii financiare, Asigurari, Prestari servicii, Administratie / Sector Public

Tip job: Full time

Departament: Achizitii, Banci, Financiar / Contabilitate, Audit / Consultanta, Administrativ / Logistica

Experiență: Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
Absolvent facultate profil economic (de preferat Contabilitate, Finante Banci)
Cunostinte si experienta in contabilitatea primara
Foarte bune abilitati de operare PC, cunostinte Excel avansate
Operare Winmentor constituie un avantaj
Persoană comunicativă, foarte organizată si responsabilă.
Persoana rezistenta la stres

Descrierea jobului

Activitati de contabilitate primara :
- emitere facturi, inregistrare facturi,
- evidenta, inregistrare, verificare documente si situatii contabile,
- evidenta mijloace fixe si stocuri,
- inventariere,
- evidente, situatii asigurari echipamente.