Contabil în Bucuresti

Locuri de munca la stat

CONFIDENT CONTAB PRESTIGE

Contabil

GMB ROMANIA AUTO INDUSTRY

Contabil

TUDOR TEH RON SRL

Contabil

BICO INDUSTRIES

Contabil

CEGEDIM SERVICE CENTER

Contabila

ASOCIATIA PITICOT

Contabil

SERCONSTRUCT ROADS S.​R.​L.​

Contabil

BOGANT CONTA

Contabil/​a

M.C.H. PROD

Contabil

VERTICAL DESIGN

Contabil

SECOTEXT S.​R.​L.​

Contabil

PRAGOSA ROMANIA
Contabil
Bucuresti

Industrie: Turism / HoReCa, Alimentara, Comert / Retail, Prestari servicii

Tip job: Full time

Departament: Financiar / Contabilitate, Alimentatie / HoReCa, Turism / Hotel staff

Experiență: Mid-Level (2-5 ani),Senior-Level (> 5 ani)

Candidatul ideal
Cerinte:

Studii superioare in domeniul financiar/contabil;
Cunostințe solide de legislație în domeniul contabilității și fiscalității;
Experienta in domeniul contabil de 3-5 ani;
Cunostinte de operare PC (Ms Office); experienta anterioara in sisteme de tip ERP reprezinta un avantaj(WinMentor)
Spirit de initiativa, atentie deosebita la detalii, abilitati de comunicare si munca in echipa, capacitate de organizare si prioritizare.

Descrierea jobului

Furnizori :
- operare achizitii materii prime, materii consumabile in softul de gestiune BIT SOFT.
- Operarea tuturor furnizorilor de utilitati ; servicii ; deconturi cheltuieli personal ;mijloace fixe , obiecte de inventar, consumabile in programul de contabilitate (WinMentor) ;

Clienti :
- Intocmirea facturilor catre clienti, in WinMentor.

Import date:
- preluare date din Micros in WinMentor a monetarelor ( vanzari )
- preluare date din Micros in WinMentor achizitiile -nir-uri ; note transfer; bonuri de consum

Verificari:
- Furnizorii , inclusiv furnizorii debitori ( avansuri )
- Clientii
- Alte conturi contabile ce au suportat modificari in luna curenta
- Gestiunile din MC cu gestiunile din WinMentor ( materii prime ; consumabile ; O.I.; piese schimb;

Beneficii:

Oferim o masa pe zi;
Pachet salarial motivant ;
Mediu de lucru placut;
Bonuri de masa;
Posibilitati multiple de dezvoltare in cadrul companiei;

# Nivelul final al ofertei salariale va fi discutat in timpul interviului.