Economist în Bucuresti

CLASS ENTERPRISE INVEST SRL

Economist

TRANS ORVIREL

Economist

EDCRIM EXPERT S.​R.​L.​

Economist

NORD SIMEX SRL

Economist

REDOXIM

Economist

FRIGOGLASS

Economist

GENERAL BETON ROMANIA

Economist

ACCOUNTING EXPERTS

Economist

SC TERRA YOCHANA S.​R.​L.​

Economist

DURA AUTOMOTIVE ROMANIA

Economist

PKF ECONOMETRICA

Economist

MHT EXPERIENCE
Economist
Bucuresti

La Romservice Telecomunicații suntem in căutarea unui coleg pentru echipa departamentului financiar-contabilitate:

Cerințe:
-Studii superioare finalizate in domeniul economic
-Expert contabil autorizat CECCAR
-Cunoștințe solide de contabilitate , legislație contabila si fiscala
-Experiența in domeniul contabil minim 5 ani
-Cunoștințe in utilizarea programelor de contabilitate, cunoștințe foarte bune de operare PC (MS Office)
-Persoană organizată, meticuloasă, atentă la detalii

Descrierea jobului:
-Derularea operațiunilor financiar contabile, completarea registrelor contabile, întocmirea balanței de verificare, verificarea soldurilor balanței de verificare;
-Înregistrarea documentelor contabile obligatorii respectând termenele legale specifice
-Întocmește și analizează balanța lunară, verificând ca toate tranzacțiile să fie înregistrate corect;
-Realizarea contabilității până șa nivel de bilanț inclusiv, calcularea taxelor și impozitelor
-Întocmirea declarațiilor fiscale;
-Întocmirea situațiilor financiare prin rapoarte financiar-contabile, informaționale și prin analize speciale
-Să fie la curent cu prevederile juridice, mai ales cu cele din domeniul fiscal, contabil si financiar

Oferim :
-Salariu atractiv, bonusuri în funcție de performanță, asigurare medicală privată

Tab Salariu
Ordonează după:
Nu rata niciun job!
Primește joburile noi direct pe email.