Inginer Smt în Bucuresti

Inginer

BITIONFOR CONSTRUCTII SRL

Ingineri

G.B. INDCO

Inginer

SC TOTAL CONSTRUCTII SRL

Inginer Constructor + Inginer Instalator

TRIBUS IMOBILIARE S.​R.​L.​

Inginer Geodez

GEOMATICS INTEGRATED SERVICES

Inginer Cantitati

SECUNET PROJECT

SC EUROSURVEY SRL

Inginer Tehnolog

APT Resources

Inginer Constructii

ADECCO RESURSE UMANE
Inginer Smt
INTRAROM
Bucuresti

Industrie: IT / Telecom

Tip job: Full time

Departament: Inginerie, Productie, Telecomunicatii, Altele

Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
- Studii superioare intr-unul din domeniile: Electronica, Electromecanica, Electronica industriala si Automatizari, sau similar.
- Prezinta avantaj experienta in productie si/sau testare.
Experienta tehnica:
# proiectare fluxuri tehnologice (SMT, THT, lipire manuala si automata, asamblari electromecanice,)
# intocmire documentatie dе productie;
# urmarire proiecte;
# simt tehnic, rigurozitate, tenacitate, disciplina;
# capacitate dе analiza si sinteza;
# abilitati dе comunicare;
# capacitate dе rezolvare a problemelor in conditii dе stres;

- Abilitati dе organizare, comunicare, solutionare probleme.
- Engleza: nivel mediu

Descrierea jobului

- Rаspundе de produsеle din sfеra dе аctivitаtе a аtelierului dе plantаrе automаtа SMD, dе lа intrаrеa si pаna lа iesireа din fabricatie,
- Raspunde de asigurarea lansarii in fabricatie a produselor noi,
- Raspunde de asigurarea documentatiei de fabricatie (instructiuni de lucru) specifice fiecarui produs;
- Raspunde se asigurarea suportului material necesar (site, feedere) necesar bunei desfasurari a activitatii;
- Raspunde de implementarea modificarilor aparute (ordine de modificare, schimbari ale proiectului);
- Urmareste imbunatatirea produselor d.p.d.v. calitativ si al costurilor prin masuri constructive sau tehnologice;
- Pregateste documentatia de lucru specifica fiecarui echipament (instructiuni de lucru, fise de mentenanta);
- Stabileste fluxul de productie pentru noile produse.

Beneficii:
- Polita de Asigurari de grup pentru Accidente de Munca si Imbolnaviri;
- Abonament servicii medicale la clinica privata;
- Tichete de masa;
- Apa plata si bauturi calde;
- Bonus de fidelitate, bonus de vacanta (in valoare de 50%*salariul lunar net) si bonus de Craciun (in valoare de 50%* salariul lunar net);
- Plata ore suplimentare conform legislatiei.