Inginer Tehnolog în Bucuresti

Inginer

AREVA SERVICII SRL

Inginer

BITIONFOR CONSTRUCTII SRL

Inginer

SC TOTAL CONSTRUCTII SRL

Ingineri

G.B. INDCO

Inginer Constructor + Inginer Instalator

TRIBUS IMOBILIARE S.​R.​L.​

Inginer Geodez

GEOMATICS INTEGRATED SERVICES

Inginer Cantitati

SECUNET PROJECT

SC EUROSURVEY SRL

Inginer Constructii

ADECCO RESURSE UMANE

Inginer Ofertare

NORD CONFOREST
Bucuresti

Industrie: Alimentara, Productie

Tip job: Full time

Departament: Alimentatie / HoReCa, Inginerie, Productie

Experiență: Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
Compania APT Prohuman angajeaza pentru clientul sau ce activeaza in sectorul alimentar, Inginer Tehnolog.

Cerinte:
  • Absolvent studii superioare de specialitate (energetica, electrica, electronica, automatic, chimie alimentara, etc)
  • Experienta de minim 3 ani in productie, de preferat in domeniul alimentar;
  • Cunostinte bune de limba engleza;
  • Abilitati tehnice.

Descrierea jobului

Responsаbilitati:
  • Cunoasterea si optimizarea fluxului tehnologic, asigurarea obiectivelor propuse si a standardelor de calitate.
  • Controlul si verificarea utilajelor pe partea electrica, automatica si electronica;
  • Calibrarea, optimizarea si solicitarea/supravegherea intretinerii echipamentelor si utilajelor;
  • Sesizarea necesitatii de noi echipamente si urmarirea implementarii acestora;
  • Asigura imbunatatirea, implementarea si aplicarea procedurilor de lucru, verificarea si testarea periodica a personalului.

DEC180520