Inginer Constructor + Inginer Instalator în Iasi

Inginer

BITIONFOR CONSTRUCTII SRL

Ingineri

G.B. INDCO

Inginer Geodez

SC EUROSURVEY SRL

Inginer Constructii

ADECCO RESURSE UMANE

Inginer Cantitati

SECUNET PROJECT

GEOMATICS INTEGRATED SERVICES

Inginer Tehnolog

APT Resources

PET STAR HOLDING

Inginer Mecanic

CORAMED MEDIZINISCHE PRODUKTE

PUMPS FACTORY
Iasi

Industrie: Constructii

Tip job: Full time

Departament: Inginerie, Constructii / Instalatii

Experiență: Entry-Level (< 2 ani)

Candidatul ideal
Ne dorim viitorii colegi să se definească prin:
  • spirit de observație și maximă atenție la detalii;
  • conștiinciozitate și un dezvoltat simț al responsabilității;
  • bune abilități de comunicare și exprimare;
  • profesionalism în contactul cu partenerii și în cadrul echipei;
  • bază solidă de cunoștințe de inginerie și dorință de perfecționare;
  • cunoștințe de utilizare la nivel de bază a următoarelor programe: AutoCad, Word, Excel, programe de calcul automat;

Descrierea jobului

Atribuțiile specifice postului includ:
  • centralizarea și verificarea documentelor pentru fiecare proiect;
  • solicitarea de documente și clarificări ale acestora, dacă este cazul, de la elaboratorii pe specialități;
  • pregătirea dosarelor cu documentația pentru obținerea avizelor și acordurilor solicitate prin certificatul de urbanism;
  • participarea la întocmirea documentației pentru studiile de fezabilitate/proiectele tehnice;
  • menținerea în permanență a legăturii cu membrii echipei/colaboratorii în vederea finalizării cu succes a proiectelor;
  • consultarea cu regularitate a legislației aplicabile proiectelor de investiții vizate.
Beneficii:
  • Suntem o echipă tânără, dedicată, cu spirit evolutiv și asigurăm: un mediu de lucru prietenos, îndrumare și coordonare, încurajarea inițiativelor, remunerație motivantă, acces la logistică.