Inginer Cfdp în Targu Mures

Inginer

SC TOTAL CONSTRUCTII SRL

Ingineri

G.B. INDCO

Inginer Constructor + Inginer Instalator

TRIBUS IMOBILIARE S.​R.​L.​

Inginer Geodez

GEOMATICS INTEGRATED SERVICES

Inginer Cantitati

SECUNET PROJECT

SC EUROSURVEY SRL

Inginer Tehnolog

APT Resources

Inginer Constructii

ADECCO RESURSE UMANE

Inginer Ofertare

NORD CONFOREST
Inginer Cfdp
ASPHAROM
Targu Mures

Industrie: Constructii

Tip job: Full time

Departament: Constructii / Instalatii, Inginerie

Experiență: Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
Studii superioare în domeniul construcțiilor, specializarea CFDP
Experienta minim 3 ani în execuția de lucrări de drumuri și gestionarea proiectelor de infrastructură rutieră;
Cunoștințe utilizare PC (Word, Excel,)
Bune abilități de planificare, organizare, coordonare și inițiativă, orientare spre rezultate, abilități de comunicare și negociere, rezistență la stres, disponibilitate pentru program prelungit, permis de conducere categoria B
Implicare, proactivitate, agilitate, adaptabilitate si profesionalism.

Descrierea jobului

Coordonarea activității de producție la punctul de lucru în vederea realizării lucrărilor în condiții de eficiență tehnico-economică și de calitate, cu respectarea bugetului stabilit și încadrarea în termenul de execuție asumat prin contract, gestionarea resurselor materiale și umane;
Urmărește și verifică pe timpul execuției lucrării respectarea riguroasă a proiectului;
Răspunde de respectarea legislației privind protecția muncii, precum și a normelor interne;
Întocmește cantitățile de lucrări executate și împreună cu Biroul urmărire producție întocmește situația de lucrări;