Manager Logistica în Bucuresti

Manager It

AGRI MEAT SOLUTIONS

It Manager

KANDIA DULCE

Problem Manager

VODAFONE ROMANIA

Facility Manager

BMF TOTAL SERV

Product Manager

EMERSON CROFT

Account Manager

FLYING ELEPHANT

Area Manager

FF GROUP TOOL INDUSTRIES

Asistent Manager

COMPETITIVE IN BUSINESS & CONSULTING

Office Manager

FREELANCER IT
Bucuresti

Industrie: Transport / Logistica / Import Export

Tip job: Full time

Departament: Administrativ / Logistica

Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
Bun coordonotar, serios si implicat!

Descrierea jobului

• Coordonarea si optimizarea activitatii de transport deseuri (organizarea si optimizarea traseelor, a numarului de clienti pe traseu, organizarea si optimizarea cantitatilor de produce / traseu / clienti, etc);
• Optimizarea costurilor aferente activitatii de transport;
• Analiza lunara a activitatii de distributie si corelarea datelor financiare cu informatiile referitoare la trasee, evolutie cantitati per client si traseu;
• Administrarea si mentenanta flotei auto;
• Colaboreaza cu furnizorii de reparatii si service, precum si cu furnizorii de servicii si utilitati;
• Reprezinta compania in relatiile cu tertii (in aria sa de competenta) si cu institutiile statului ( ARR, RAR, IJ de Politie, DITL, Societati de Asigurare etc.).