Manager Securitate în Stefanestii de jos

F&b Manager

CASADEMARE

Manager It

RUS-SAVITAR

R&d Manager

ADECCO RESURSE UMANE

Product Manager

Antibiotice

Asistent Manager

HOLISTIC LIFE SPA

Manager Restaurant

Jjerry`s Pizza

Contract Manager

NOKIA ROMANIA

Logistic Manager

HANNA INSTRUMENTS

Change Manager

VODAFONE SHARED SERVICES ROMANIA

It Release Manager

Allianz Technology

Project Manager

HUF ROMANIA
Stefanestii de jos

Industrie: Transport / Logistica / Import Export

Tip job: Full time

Departament: Administrativ / Logistica, Import export, Personal calificat, Paza si protectie / Militar, Transport / Distributie

Experiență: Mid-Level (2-5 ani),Senior-Level (> 5 ani)

Candidatul ideal
Insusiri de personalitate:seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotarare, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva, sa aiba calitati psihice necesare (spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie, capacitate de orientare in spatiu, capacitate de comunicare etc.);

Descrierea jobului

Sa aiba insusiri de personalitate: seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotarare, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva, sa aiba calitati psihice necesare (spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie, capacitate de orientare in spatiu, capacitate de comunicare etc.);
sa ia toate masurile necesare de paza si protectie contra incendiilor
• sa ia toate masurile necesare de paza si protectie contra efractiei
• sa stabileasca nivelurile de pericol
• sa organizeze sistemul de management al securitatii
sa gestioneze resurselor materiale din dotarea postului
• sa completeze documentele specifice serviciului de securitate
• sa asigure ordinea de securitate in obiectiv
• sa rezolve incidentele de securitate
• sa asigure informarea operativa privind ordinea de securitate in obiectiv
• sa identifice elemente care pot influenta activitatea