New Business Manager /​ Project Manager în Bucuresti

It Manager

RUS-SAVITAR

It Manager

KANDIA DULCE

Asistent Manager

DECOMAR LOGISTIC

PRIMAT GOLD IMPEX

Delivery Manager

CONNECT44 NETWORK SERVICES

Product Manager

EMERSON CROFT

Account Manager

ROMSTAL IMEX
New Business Manager /​ Project Manager
DELFINA CONSULT
Bucuresti

Industrie: Publicitate / Marketing / PR

Tip job: Full time

Departament: Vanzari, Publicitate, Relatii publice, Tipografii / Edituri, Marketing

Experiență: Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
Cu ce te vei ocupa:
- vei căuta și aduce clienți noi
- vei ține legătura cu clienții pe anumite proiecte
- vei defini specificațiile proiectelor și vei clarifica obiectivele acestora, împreună cu clienții
- vei transmite cât mai fidel cerințele clienților către colegii care se vor ocupa de proiect
- vei stabili prioritățile pe baza resurselor disponibile
- vei urmări buna desfășurare a proiectelor până la final și vei fi puntea de legătură între clienți și restul colegilor
- vei alcătui împreună cu managerul bugetul fiecărui proiect
- vei elabora prezentări și le vei susține la întâlnirile cu clienții

Descrierea jobului

Ce ne dorim de la tine:
- să ai experiență de minimum 2 ani pe o poziție similară
- să fii o persoană extrem de organizată, responsabilă și proactivă
- să fii sociabil, comunicativ, persuasiv și determinat
- să ai cunoștințe bune despre domeniul în care activăm
- să ai o bază de cunoștințe relevante despre condițiile tehnice necesare printului, producției etc
- să fii un bun jucător de echipă
- să nu te lași până nu iese proiectul ca la carte

Ce te-ar diferenția de restul candidaților:
- un portofoliu de potențiali clienți sau proiecte
- să ai cunoștințe de social media
- să poți face un debriefing și cu ochii închiși :)

Dacă nu îndeplinești chiar toate criteriile de mai sus, dar compensezi cu o personalitate sociabilă, o fire deschisă si dorința de a învăța și de a te dezvolta alături de noi, nu renunța!
Trimite-ne CV-ul tău împreună cu un scurt mesaj în care să ne spui de ce ți-ar plăcea să ni te alături.
Dacă ne-ai convins, te vom invita la noi la o cafea ca să ne cunoaștem și față în față.

PS: N-avem website activ, dar cu siguranță ai întâlnit proiectele noastre în piață și îți vom povesti despre ele la întâlnire :)