Project Manager/​ Sef Santier Constructii în Bucuresti

Numele companiei:

Manager

CABINET PARI

F&b Manager

ENTERTAINMENT BUSINESS DEVELOPMENT (EBD)

It Manager

DELTA ALUMINIU

Asistent Manager

ACN PIESE UTILAJE
Project Manager/​ Sef Santier Constructii
Experis Romania
Bucuresti

Tip job: Full Time

Departament: Arhitectura / Design interior, Constructii / Instalatii, Inginerie

Experiență: Mid-Level (2-5 Ani)

Scurta descriere a companiei

De peste 70 de ani, ManpowerGroup reprezinta puntea de legatura intre milioane de persoane si piata muncii, prin brandurile sale Manpower, Experis, ManpowerGroup Solutions si Right Management. Compania este prezenta pe piata din Romania din 2003, iar in acesti ani peste 400 de clienti si zeci de mii de candidati au avut incredere in noi pentru a le oferi flexibilitatea, agilitatea, talentele, competentele si oportunitatile de care au nevoie. Indiferent daca va aflati la inceput de drum, sau sunteti profesionisti experimentati, brandurile ManpowerGroup va pot oferi oportunitatile potrivite de a va dezvolta, a dobandi noi abilitati si competente, a fi expusi la proiecte pline de provocari si a creste profesional.

Cerinte

Pentru clientul nostru, companie care activeaza in domeniul construcților, recunoscută pentru calitatea lucrărilor executate, recrutam Project manager/Sef santier

Cerinte:
•Studii superioare: Constructii civile;
•Experienta minim 5 ani in executie pe santiere constructii industriale;
•Experienta in coodonare si management santiere ( echipe proprii, ingineri, subcontractori)
•Cunostiinte operare PC: word, excel; Autocad;
•Carnet de conducere categoria B;
•Cunostiinte limba engleza: nivel mediu.

Responsabilitati

•Coordonarea ingineri si echipe proprii pentru buna functionare a unui santier;
•Coordonare / supervizare subcontractori pentru buna functionare a unui santier
•Raportarea perodica catre manager/client a stadiului santierului;

Beneficii:
•Pachet salarial motivant;
•Prime de performanta pe proiect;
•Masina de serviciu;

Tab Salariu
Ordonează după:
Nu rata niciun job!
Primește joburile noi direct pe email.