Store Manager/​ Second Assistant Manager în Bucuresti

GOLIN BUCURESTI

Asistent Manager

OKIN FACILITY RO

Logistic Manager

HANNA INSTRUMENTS

TC REAL ESTATE DEVELOPMENT & MANAGEMENT

Warehouse Manager

APT Resources

Manager Logistica

GREEN GLOBAL FUTURE

Manager Aparthotel

ROMCONSULTING INTERNATIONAL

Project Manager

BITEXPERT DIGITAL SERVICES

ALBRAU PROD
Store Manager/​ Second Assistant Manager
KOTON TEXTILE RETAIL
Bucuresti

Industrie: Comert / Retail, Textila

Tip job: Full time

Departament: Vanzari, Relatii clienti / Call center

Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
Angajăm Manager Magazin
Alătură-te echipei noastre KOTON!

Eşti pasionat de fashion și îți dorești o carieră de succes? Alătură-te acum echipelor noastre Koton!

Ce cautam noi:

Să fii entuziasmat si pasionat de fashion;
Să ai spirit de echipă și aptitudini organizatorice;
Să fii orientat către rezultate și să ai o abordare strategică în realizarea targetelor de vânzări;
Să fii un leader inspirațional pentru echipa ta!
Să monitorizezi indicatorii de performanta și să poți planifica și controla obiectivele de vânzare pe termen scurt și lung;
Abilități excelente de comunicare.

Nu îți cerem prea mare experiență, trebuie să ai doar:

Studii superioare;
Minim 2 ani experiență în retail;
Abilități de operare PC – dar suntem conștienți că totul se învață;
Abilități de customer service si visual merchandising;
Abilitatea de a identifica soluții rapide de a creștere a vânzărilor.

Descrierea jobului

Ce oferim:

Pachet salarial atractiv format din salariu fix și bonusuri de performanță;
Tichete de masa;
Training specializat;
Alte tipuri de bonusuri și prime;
Oportunități de promovare în cadrul companiei.