Manager în Bucuresti

Manager

LIV-INVENT

It Manager

ADECCO RESURSE UMANE

Site Manager/​project Manager

AFCON ELECTRA ROMANIA

Manager Restaurant

Jjerry`s Pizza

Area Manager

SEPHORA COSMETICS ROMANIA

Pr Manager

ECHIPA DE PR

IT Program Manager

ENDAVA ROMANIA

Asistent Manager

INTER-SPITZEN
Manager
LIV-INVENT
Bucuresti

Tip job: Full time

Departament: Achizitii, Administrativ / Logistica, Management, Vanzari

Experiență: Mid-Level (2-5 ani),Senior-Level (> 5 ani)

Candidatul ideal
  • Studii universitare;
  • Experienta relevanta in vanzari iar in marketing constituie avantaj;
  • Bune capacitati de negociere si comunicare;
  • Experienta in intretinerea relatiei cu clientul(prezentari, intalniri, propuneri, rapoarte, contracte);
  • Cunostinte solide de operare calculator - MS Office, Internet; pasiune pentru digitalizare
  • Cunostinte la nivel mediu sau avansat de limba engleza;
  • Foarte buna capacitate de analiza, sinteza, interpretare, dorinta de invatare;
  • Receptivitate, intuitie, spirit inovativ, spirit de echipa;
  • Perseverent, ordonat, organizat, corect, tenace si motivat de rezultat;
  • Atitudine principiala in relatiile cu oamenii/clientii, integritate.

Descrierea jobului

Cerinte:
  • Studii superioare, de preferat in domeniul economic, vanzari, management.
  • Cursuri de specialitate: pasii vanzarilor, negociere.
  • Operare PC: Microsoft Office - Excel, Outlook
  • Intelegerea businessului
  • Raspunde rapid nevoilor clientului
  • Asumarea responsabilitatii
  • Orientare pe rezultate
  • Rezolvare de probleme
  • Conducerea echipei
  • Gandire antreprenoriala

Beneficii:
  • Procent din profit;
  • Telefon mobil;
  • Laptop;
  • Dupa primele rezultate, se ofera masina de serviciu.
Produsele vandute de noi
  • Rulouri transparente – toate sistemele + sistemul protejat OSIM;
  • Copertine ferestre, balcoane – toate sistemele + sistemul protejat OSIM;
  • Copertina dubla – sistem protejat OSIM;
  • Suport laptop - protejat OSIM.

Site-ul nostru:

www.liv-invent.ro