Manager în Satu Mare

Numele companiei:

F&b Manager

Confidenţial

Site Manager/​project Manager

TECNOSERVICE BUCURESTI

Secretara/​assistent Manager/​office Manager

INTERNATIONAL COMPETITIVE SOLUTION

Product Manager

TOP GREEN SMART SERVICES
Manager
Satu Mare

Departament: Other

Societate comerciala (din localitate Satu Mare, jud.Satu Mare) cauta Online Shop Manager.
Responsabilitati:
- planificarea si dezvoltarea activitatilor de digital marketing
- analiza si optimizarea investitiei de promovare in mediul online
- administrarea websiteului din perspectiva gestionarii continutului (operare CMS) in vederea optimizarii experientei utilizatorilor si cresterea performantelor de vanzari
- analizarea performanta strategiilor si tacticilor de eCommerce
- identificarea şi realizarea de măsuri ce cresc cifra de afaceri în vederea obţinerii de rezultate optime în vânzare
- efectuarea de analize ale concurenţei

Candidatul ideal:
Experienta solida in eCommerce, ințelegerea activităților de achiziții online și a impactului acestora asupra site-urilor de eCommerce.
Experienta in utilizarea toolurilor de tip GA, Google AdWords, Google Dashboards, Google Optimize, Campaign Manager
Abilitate de a genera schimbari si de a le implementa.
Orientare catre solutie.
O bună înţelegere a conceptelor funcţionalitate, navigare, cale parcursă de client şi design
O bună înţelegere a perspectivei tehnice

Va rog trimiteti aplicatiile la adresa de e-mail:

Tab Salariu
Ordonează după:
Nu rata niciun job!
Primește joburile noi direct pe email.