Asistent Marketing în Bucuresti

Numele companiei:

Asistent Marketing

CATENA MANAGEMENT

Referent Marketing

INOVEXPERT EDU

COMPEXIT TRADING

Marketing Associate

Amazon Romania

Marketing Junior

CEZAR PAPER

Specialist Marketing

LIFE CARE CORP

Marketing Assistant

MCA INTELIFUNDS LIMITED LIMASSOL SUCURSALA BUCURESTI

Marketing Specialist

GITTANOS COMPANY

S.D.A.-SERVICII DE DEPOZITARE SI ARHIVARE

RANDSTAD ROMANIA
Bucuresti

Tip job: Full Time

Departament: Altele

Experiență: Mid-Level (2-5 Ani)

Scurta descriere a companiei

CATENA se mandreste cu statutul de cel mai apreciat brand de farmacii din Romania.
Compania noastra si-a propus sa fie un reper fundamental in lumea medicala romaneasca, in ceea ce priveste calitatea si profesionalismul serviciilor oferite.

Echipa Catena a integrat imaginea brandului in viata de zi cu zi a romanilor, punand accentul pe definirea conceptului de viata sanatoasa si armonioasa.

Cerinte

- Abilitati de negociere, incredere in sine, atitudine pozitiva si entuziasta;
- Capacitatea de a comunica cu usurinta cu cei din jur si de a stabili relatii cu furnizorii si potentialii parteneri;
- Foarte bune abilitati de analiza, atentie la detalii;
- Persoana organizata si dinamica, cu orientare spre rezultate, responsabila, dornica sa invete lucruri noi in permanenta si sa faca fata provocarilor zilnice din domeniul marketingului;
- Studii superioare finalizate – domeniul economic/farmaceutic;
- Cunostinte de operare PC - MS Office (in special Excel - nivel avansat);
- Cunoasterea limbii engleze – abilitati excelente de comunicare scrisa si orala;

Responsabilitati

- Analiza de piata pentru categoriile de produse relevante;
- Identifica oportunitatile de imbunatatire a portofoliului alocat;
- Solicita oferte comerciale si contribuie la negocierea bugetelor pentru actiuni de marketing specifice;
- Contribuie la gestionarea relatiei cu furnizorii alocati, negociaza conditii comerciale si campanii de marketing;
- Contribuie la conceperea, negocierea, implementarea si evaluarea actiunilor de promovare pentru portofoliul de produse alocat;
- Monitorizarea activitatilor promotionale;
- Propune solutii de crestere vanzari/optimizare stocuri categorie.

Tab Salariu
Ordonează după:
Nu rata niciun job!
Primește joburile noi direct pe email.