Specialist Marketing în Brasov

Specialist Marketing

COMBINATUL DE CELULOZĂ ŞI HÂRTIE

Marketing Manager

HOLISTIC LIFE SPA

PEOPLE POINT

Analist Marketing

TIMAC AGRO ROMANIA

Marketing Specialist

ELSE MANAGEMENT

VON Consulting

Director Marketing

AECTRA AGROCHEMICALS

NOVA VITA HOSPITAL SA

MATEI CONF GRUP

MEDIJOBS PLATFORM SRL

STRATEGIC MANAGEMENT AGENCY
HALMADENT
Brasov

Industrie: Publicitate / Marketing / PR, Comert / Retail, Prestari servicii, Farma, Medicina / Sanatate

Tip job: Full time

Departament: Marketing, Vanzari

Experiență: Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
- Gandire clara, logica, dar si creativa;
- Experienta pe un post similar - minim 2 ani;
- Bune abilitati dе relationare, comunicare si negociere, dе organizare si planificare, dе lucru in echipa si rezolvare a problemelor;
- Atentie la detalii, orientare catre client si rezultate;
- Cunostinte limba engleza - nivel mediu/avansat.

Descrierea jobului

- Crearеа de vizuаluri si mаtеriаle promotionale;
- Copywriting pentru cataloage/materiale promotionale/website;
- Graphic design (Photoshop, Illustrator);
- Administrarea paginii de facebook;
- Dezvoltarea si imbunatatirea website-ului firmei;
- Verificarea si actualizarea produselor din magazinul on-line al companiei;
- Urmarirea feed-back-ului clientilor;
- Suport in conceperea si implementarea activitatilor de promovare;
- Contributia la elaborarea strategiei de marketing.