Specialist Marketing în Suceava

Marketer

DIGITAL MARKETING BUREAU

Content Marketing

ASSET CAPITAL

Manager Marketing

BDO BUSINESS ADVISORY

Marketing Specialist

SERPICO TRADING

Specialist Marketing

COMPETITIVE IN BUSINESS & CONSULTING

Director Marketing

Confidenţial

Functionar Marketing

MEDICA M3 COMEXIM

Marketing Manager

BUSINESS MANAGEMENT TECHNOLOGIES

Asistent Marketing

MARTIN MEDIA GROUP

VERTICAL DESIGN

Responsabil Marketing

URS CERTIFICĂRI

E-BODA DISTRIBUTION
TRUTZI
Suceava

Industrie: Comert / Retail, Productie, Transport / Logistica / Import Export

Tip job: Full time

Departament: Marketing

Experiență: Mid-Level (2-5 ani),Senior-Level (> 5 ani)

Candidatul ideal
Studii superioare finalizate
Vechime intr-un post similar de cel putin trei ani.
Simt artistic dezvoltat, imaginatie, creativitate si implicare;
Capacitate de concentrare, atentie, flexibilitate, usurinta in comunicare si lucru in echipa;
Familiarizat cu Adobe Photoshop, Corel Draw si Adobe Illustrator;
Familiarizat cu mediul online si webdesign;
Cunostinte avansate de limba engleza;
Se va lucra full-time la sediul firmei;

Descrierea jobului

Coordoneaza editarea si crearea de fisiere vectoriale si imagini, concepte vizuale pentru diferite campanii;
Crearea de newslettere, bannere statice, landing pages etc.;
Crearea de materiale pentru cataloage, brosuri, etichete, bannere, flyere si alte tipuri de materiale publicitare;
Crearea continuturilor de promovare in social media si marketing online
Are experienta in lucrul cu tipografiile si poate furniza material special format pentru acestea.
Coordoneaza, propune si creaza evenimente de marketing.