Content Marketing în Bucuresti

Manager Marketing

BDO BUSINESS ADVISORY

Marketing Specialist

SERPICO TRADING

ASUC INT SRL

Specialist Marketing

COMPETITIVE IN BUSINESS & CONSULTING

Marketing Strategist

TRANSIRIS IT CONSULTING

Director Marketing

Confidenţial

Marketing Manager

HOLISTIC LIFE SPA

BUSINESS MANAGEMENT TECHNOLOGIES

Stagiar Marketing

MICHELIN ROMANIA

Marketing Analyst

RECKITT BENCKISER (ROMANIA)
Bucuresti

Industrie: Medicina / Sanatate

Tip job: Full time

Departament: Marketing

Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
Limba engleza avansat
Cunostinte in tehnologii SEO/SEM, marketing digital – constituie avantaj
Seriozitate
Profesionalism
Spirit de echipa, cooperare si colaborare
Orientare catre rezultate

Descrierea jobului

Introducerea si administrarea produselor pe website
Actualizarea permanenta a preturilor si a discounturilor
Crearea descrierilor tehnice aferente fiecarui articol in parte
Adaugarea pozelor in site, conform cu manualul de branding
Redactare textelor (descrieri produse/servicii) si a articolelor pe diferite teme conform informatiilor furnizate de catre Managerul de produs
Realizarea de postari pe Blog-urile retelei conform briefului primit;
Realizarea de postari social media
Raportarea zilnica catre superiorul direct