Asistent Marketing în Campina

Marketing

B.M. REAL INTERNATIONAL

Marketing Strategist

TRANSIRIS IT CONSULTING

Specialist Marketing

COMPETITIVE IN BUSINESS & CONSULTING

Director Marketing

Confidenţial

Marketing Specialist

SERPICO TRADING

Manager Marketing

BDO BUSINESS ADVISORY

Content Marketing

ASSET CAPITAL

ASUC INT SRL

Marketing Manager

HOLISTIC LIFE SPA

Marketing Analyst

RECKITT BENCKISER (ROMANIA)
Campina

Industrie: Comert / Retail

Tip job: Full time

Departament: Marketing, Vanzari

Experiență: Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal

- persoană echilibrată, în măsură să identifice potenţialul pe termen lung al bunelor relaţii cu clienţii
- bune abilități de comunicare
- pentru arhitectură, design și artă constituie un avantaj

Descrierea jobului

- promovează spațiul publicitar al publicațiilor în regim de vînzare sau barter
- menține, actualizează și dezvoltă baza de date a clienților/ partenerilor
- contribuie la îmbunătăţirea elementelor de marketing – printuri, articole publicate în fiecare număr
- contactează actualii și potențialii clienți telefonic, prin email sau în cadrul unor întâlniri directe
- urmărește respectarea identității vizuale la nivelul tuturor apariţiilor imaginii companiei, online sau offline

Beneficii
- pachet salarial: salariu fix, tichete de masă, comision de realizare cu succes a planului lunar de marketing/ dezvoltare/ vânzări spațiu publicitar

- mediu de lucru plăcut în care contează mai ales performanţa - infrastructură adecvată de lucru (desktop, telefon, birou la sediul din centrul orașului Câmpina)

Descrierea companiei

Editura de reviste de specialitate