Digital Marketing în Constanta

LOGA FASHION

Head Of Marketing

AMBER STUDIO

Senior Marketing

HRS Romania

Referent Marketing

ADECCO RESURSE UMANE

Marketing Analyst

POTENTIAM SERVICES

Specialist Marketing

GEALAN ROMANIA

Marketing Data Analyst

ACCURIS MEDICAL

Marketing Manager

INTERJOBS H.S

CIPCOS MAR COMPLEX

Marketing Executive

DUKE OF WELLINGTONS

PHANTASIA ADVERTISING

KARCHER ROMANIA

Asistent Marketing

BRANDPAPER COMPANY

Manager Marketing

ALGERNON IMPEX
Constanta

Industrie: Comert / Retail, IT / Telecom, Media / Internet, Publicitate / Marketing / PR, Transport / Logistica / Import Export

Tip job: Full time

Departament: Achizitii, Grafica / Webdesign / DTP, Internet / eCommerce, Marketing, Publicitate

Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
Cautam o persoana cu mult entuziasm care sa se alature echipei noastre.
Daca ai experienta, minunat. Daca nu, o atitudine deschisa este tot ce trebuie.
Cum arata colega ideala pentru noi?
Comunicativa
Este dornica sa invete lucruri noi
Este orientata catre rezultate
Gandeste pe termen lung si isi doreste sa se dezvolte alaturi dе compania noastra
Ii place mediul online si isi doreste sa fie la curent cu ultimele tendinte
Are cunostinte dе operare PC
Vorbeste limba engleza la nivel mediu-avansat.

Descrierea jobului

Administrare conturi Facebook, Instagram, Google
Înțelegerea direcției și a produselor clienților pentru a face promovare serviciilor în online.
Creare promoții plătite și targetate pe Facebook/Instagram/Google.
Menținerea relației cu clienții și adaptarea la nevoile acestora.
Organizarea și postarea evenimentelor și al postărilor în timpii agreați.
Redactarea,traducerea şi înregistrarea produselor in site urile proprii si marketplace
Implementarea ofertelor in site urile proprii si marketplace
Promovarea produselor pe toate canalele de distributie: reviste, retele sociale, site, media, publicitate radio si tv, campanii newsletter MailChimp, campanii Google Adwords;