Responsabil Marketing în Timisoara

Responsabil Marketing

Gi Group Professional

Marketing & Trade Marketing Trainee Veet

RECKITT BENCKISER (ROMANIA)

Marketing Trainee

SCHNEIDER ELECTRIC ROMANIA

Marketing Specialist

APLAST WOOD INDUSTRY

Specialist Marketing

FAST EUROPE LINK

Content Marketing

MEDPLAZA HEALTH

Head Of Marketing

GABTEO CONSULT

Marketing Assistant

Marketing Manager

HOLISTIC LIFE SPA

PHARMA BRANDS

AM MEDICAL BEAUTY ESTETIC
Timisoara

Industrie: Publicitate / Marketing / PR

Tip job: Full Time

Departament: Other

Experiență: Mid-Level (2-5 Ani)

Scurta descriere a companiei

Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

Cerinte

-Experienta in marketing;
-Limba engleza la nivel mediu;
-Experienta in Google shopping si retele de socializare;
-Experienta in interpretarea datelor unei campanii in online si a newsletterelor (rata de deschidere, bounce rate, delistari).

Responsabilitati

-Implementarea planului de marketing stabilit la nivelul intregii companii;
-Intretinerea, actualizarea si centralizarea bazei de date;
-Infiintarea si implementarea activitatilor de promovare a produselor;
-Implementarea si supervizarea campaniilor;
-Vei mentine legatura cu compania care se ocupa marketing-ul companiei.

Te invit sa ma contactezi la numarul de telefon: 0728.303.784, unde pot sa iti comunic alte informatii de interes. Astept cu interes CV-ul tau.

Tab Salariu
Ordonează după:
Nu rata niciun job!
Primește joburile noi direct pe email.