Specialist Marketing în Bucuresti

ADECCO RESURSE UMANE

SARKKROM TRADING

Marketing Manager

RIGHT BETTING

GEWISS ROMANIA

Marketing Junior

SERPICO TRADING

CONSULTECH INDUSTRIAL SUPPLIES

Marketing Engineer

OLX ONLINE SERVICES

Asistent Marketing

ALTERNATIV MEDIA

Specialist Marketing

DEMCO LIGHTING

LEVIATAN DESIGN

Analist Marketing

VETRO SOLUTIONS

GRAITEC Romania
Bucuresti

Firma de transport angajam specialist marketing
Cerințe :
-cunostinte limba engleza nivel avansat
-cunostinte MS Office ( Excel ,word , PowerPoint)
-Experienta pe un rol similar reprezintă un avantaj
-abilitati de copywriting și content writing
- cunoștinte minime despre Facebook. Ads. Google ads , mailchimp , Google analystics

Candidatul ideal:
- pasiune fata de marketing , tendinte și interes pentru noile tehnologii și platforme de social media
-persoana ambițioasă , serioasă și energica
-orientare către client și rezultate
-atentie la detalii

Responsabilități
- Administrare și dezvoltare conturi social media
-cresterea vizibilității in mediul online
- dezvoltare relații eficiente in interiorul companiei, precum și cu colaboratorii externi

Ce oferim ?
- un mediu de lucru plăcut
- program full-time , de luni până vineri , între orele 09:00-17:00
Candidații interesați sunt rugați să trimită un CV printr-un mesaj la acest anunț
Pentru mai multe detalii sunați la Nr de tel.

Tab Salariu
Ordonează după:
Nu rata niciun job!
Primește joburile noi direct pe email.