Primeste anunturi noi pe email!
Vreau sa primesc notificari pe email atunci când apare un nou loc de munca dupa aceste criterii:

1 Locuri de Munca Process engineer in Popesti-Leordeni

Filtre
Sortare
Departament
Industrii
Tipul jobului
Nivel experienta
Companie

Cauta printr-o varietate mare de joburi Process engineer in Popesti-Leordeni si aplica la cel mai potrivit loc de munca pentru experienta ta.

Inginer Automatist

Responsabilitati: Asigura utilizarea masinilor si echipamentelor de lucru la capacitate maxima si în conformitate cu cerintele de securitate si calitative si se asigura ca productia este continua si minim intrerupta de avarii; In lipsa sefului direct organizeaza si coordoneaza activitatile zilnice ale echipei de electricieni intretinere, in acord cu setul de proceduri si conform planificarilor departamentului; Propune si indeplineste intretinerea pe termen scurt, precum si pe pe termen lung, planurile de mentenanta preventiva si reparatii, in colaborare cu superiorii si colegii, cu privire la problemele si cerintele tehnice, precum si programul de productie; Localizeaza, diagnosticheaza si repara defectiunile echipamentelor electronice/electrice, sistemele care pot implica circuite complexe, precum si programele software, conform specificatiilor producatorului; Identifica si recomanda schimbari / imbunatatiri in procesul de productie, pentru reducerea consumului de apa si energie, imbu
PepsiCo

Media netă estimată pe baza celor 450 de salarii introduse în Salario: 5500 RON/Luna

Util pentru tine
Aboneaza-te acum, e gratis!
Primeste notificari pe e-mail cand apare un anunt nou. Acum sunt 1 anunturi pentru cautarea ta.
Te poti dezabona oricand doresti
Ordonează după:
Nu rata niciun job!
Primește joburile noi direct pe email.