Programator Backend Php în Alba Iulia

Programator C++

STAR STORAGE

Programator Asp.​net

ROMANIAN SOFT COMPANY

Programator .​net C#

S.​C.​ ARISTARCH SOFTWARE S.​R.​L.​

Programator Web Design

LOGIT PROJECT ENGINEERING S.​R.​L.​

Programator Backend Php
NEHO
Alba Iulia

Tip job: Full time

Departament: IT Software

Experiență: Mid-Level (2-5 ani),Senior-Level (> 5 ani)

Descrierea jobului

Bună drаgă dеvelopеr! Neho tе salută. Construim un produs grozаv ce va schimbа piаta imobiliаră din Elvеtiа și suntеm în căutаreа dе noi colеgi care să nе ajute să atingеm noi înăltimi. Neho este o plаtformă digitală pentru vânzătorii de case din Elvetia ce dorește să schimbe vechile practici imobiliare și să ușureze comunicarea între vînzători, cumpărători și agenti imobiliari.

Te așteptăm să ni te alături în Alba Iulia.

Cerințe:
  • Cunoștinte OOP PHP și cel puțin 2-3 ani vechime în dezvoltarea de aplicatii PHP
  • Laravel sau cunoștinte dovedite cu altă librărie MVC scrisă în PHP precum și cunoștinte concepte REST
  • Git/gitflow
  • cunoștinte Redis
  • cunoștinte MySQL sau PostgresSQL
  • experientă CI/CD (Continuous integration/Continuous development)
  • Teste unitare folosind codeception sau phpunit
  • Cunoștinte de bază sau avansate de dezvoltare front (integrare Bootstrap CSS, integrare JS cu jQuery sau ReactJS)
  • Dorintă și motivare de dezvoltare continuă
  • Limba engleză necesară, franceza un avantaj
Vă așteptăm cu CV împreună cu data de la care ati putea fi disponibil. Un profil public github, gitlab sau bitbucket cu proiecte la care ati lucrat/contribuit va fi apreciat.