Programator Java în Bucuresti

Programator C++

STAR STORAGE

Programator Asp.​net

ROMANIAN SOFT COMPANY

Programator .​net C#

S.​C.​ ARISTARCH SOFTWARE S.​R.​L.​

Programator Web Design

LOGIT PROJECT ENGINEERING S.​R.​L.​

Programator Java
BitHat
Bucuresti

Industrie: IT / Telecom

Tip job: Full time

Departament: IT Software

Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
Canditatul ideal pe care il cautam este cel care indeplineste urmatoarele cerinte:
-este absolvent de studii superioare sau student in an terminal in domeniul IT: Cibernetica, Politehnica etc.
-are experienta in tehnologia JAVA
-este responsabil, capabil sa lucreze cu termene limita
-isi doreste si este pasionat sa faca cariera in domeniul IT
-seriozitate si punctualitate
-isi doreste sa faca parte dintr-o echipa de profesionisti si sa invete constant lucruri noi

Candidatul ideal are un avantaj daca cunoaste sau are experienta pentru oricare din urmatoarele:
JSP - JAVA Server Pages, Javascript, Jquery, Oracle, Databases, Spring, Hibernate, Struts, JSON, AJAX

Descrierea jobului

Functia de programator in cadrul companiei sau calitatea de colaborator presupune asumarea urmatoarelor responsabilitati:
- programare cod conform specificatiilor si cerintelor emise de catre Team Leader
- asumarea cerintelor si a termenelor limita de indeplinire a acestora
- participarea la sedintele cu echipa de proiect
- emiterea rapoartelor de activitate sau a minutelor de acceptanta (dupa caz)

Candidatii selectati vor fi contractati in forma agreata de ambele parti (Contract individual de munca sau Contract de prestari servicii) si vor beneficia de pachete salariale atractive si competitive.

Pachetul salarial include, dar nu se limiteaza la:
-prime si bonusuri in functie de performanta
-asigurare medicala privata
-acces gratuit la instruire si cursuri de formare profesionala
-lucrul intr-un mediu dinamic