Inginer Automatist /​ Plc Programming în Bucuresti

Programator It

SPEED TRANSFER

Programator

ACTIVE DESIGN PIXELS

Programator C++

STAR STORAGE

Programator

SOFTELIO

Programator .​net

IDAVA SOLUTIONS

Programator Cnc

OMCO ROMANIA

Programator C#,​ .​net

TEAM FIRST SOFTWARE & CONSULTING

Programator Productie

Schaltsysteme Marquardt

Programator Sql

Farmaciile Dona

Analist programator M debutant

Locuri de munca la stat

Programator Php & Mysql

ATTITUDE ECOMMERCE

Cnc Programming Engineer

JOYSONQUIN AUTOMOTIVE SYSTEMS ROMANIA
Bucuresti

Industrie: Constructii, Energetica, IT / Telecom, Petrol / Gaze, Productie

Tip job: Full time

Departament: Constructii / Instalatii, Specialisti / Tehnicieni, Productie, Automatizari, Inginerie

Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
• cautam persoane dornice si cu chef de munca
• studii superioare in domeniu (energetica, inginerie electrica, instalatii, automatizari, etc.);
• inclinatie nativa catre domeniul electric/electronic/IT
• dorinta continua de perfectionare si de a invata lucruri noi
• persoana meticuloasa care pune accent pe calitatea muncii
• respect pentru aceasta meserie si fata de imaginea companiei
• limba engleza la nivel conversational vorbit/scris;
• capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
• responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate;
• aptitudini organizatorice, orientare catre rezultat;
• persoana flexibila, comunicativa si de incredere;
• cunostinte CAD;
• cunostinte Ladder, Function Block Diagram reprezinta avantaj;
• bune cunostinte de operare PC (Pachet Office, Internet, etc. );
• permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati:
• Proiectare/instalare/programare tablouri automatizare, PCS, SIS, etc.
• Participare activa la montaj prin conducerea echipei de montaj si realizarea efectiva a partilor cu grad ridicat de complexitate
• Project management.
• Gestionare in mod responsabil a relatiei cu beneficiarii lucrarilor.
• Rezolvare promptă a sarcinilor si implicare eficienta in initiativele companiei.
• Mentine relationarea cu clientii existenti, in conformitate cu politica si strategia companiei;
• Asigura fluxul informational si cooperarea cu partenerii, cautarea de noi oportunitati.
• Pana la urma poate ca nu este esential ce stii si ce ai facut. Important e sa iti doresti sa inveti si sa devii un profesionist desavarsit.

Oferta:
• pachet salarial motivant in concordanta cu rezultatele obtinute;
• masina de serviciu, laptop, telefon;
• bonusuri pentru rezultate deosebite;
• mediu activ orientat pe satisfactii profesionale relevante;
• training-uri in tara si in strainatate.