Sales Manager - Remote/​part Time în Remote

Agent Telemarketing Remote Work

VV TELESTAR INTERNATIONAL GROUP

Frontend Web Developer (remote)

CHAMPION SYSTEMS SCHWEIZ GMBH

Sales Manager - Remote/​part Time
BADGER.APP
Remote

Tip job: Part time,Full time

Departament: Vanzari

Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani),Manager / Executiv,Senior-Level (> 5 ani)

Candidatul ideal
  • 2-5 ani experiență în vânzări, preferabil soluții IT/Software.
  • Abilități de negociere.
  • Disponibil pentru lucru remote.

Descrierea jobului

Identificarea și atragerea de noi clienți.
Followup pentru contactele și sales leads identificate.
Remuneratia este bazata pe success free, in functie de vanzari, de aceea acest post se potriveste pentru cei ce vor un venit aditional, orele si programul fiind la alegerea viitorului colaborator.