Operatori Introducere Date (remote) în Brasov

Numele companiei:

Operator Call Center (remote)

Gi Group Professional

Operatori Introducere Date (remote)
Brasov

Departament: Relatii clienti / Call center

Companie multinațională angajează Operatori Introducerea corecta a datelor primite in aplicația internă in Engleza.

Experienta nu este necesara.

Cerinte:

Studii medii
Cunostinte operare calculator
Limba Engleza nivel medium
Internet si Calculator
Ambiție și dorință de performanta cu adevărat

Responsabilitati :

Asigura integritatea datelor
Verificarea datelor prin aplicația internă
Distributia datelor prin post la headquarters

Beneficii :

Salariu atractiv
Bonusuri de performanta
Perioada de training platita
Program flexibil
100% Remote

Tab Salariu
Ordonează după:
Nu rata niciun job!
Primește joburile noi direct pe email.