Operator Call Center (remote) în Zalau

Numele companiei:

Operator Call Center (remote)

Gi Group Professional

Zalau

Industrie: Customer support Client service , Telecomunicatii ,

Tip job: Fulltime

Departament: Operator Call Center remote

Experiență: 0 - 1 an experienta

Scurta descriere a companiei

Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

Cerinte

Responsabilitati

Alte informatii

Pachet salarial:
• Salariu atractiv;
• Bonus de performanță lunar;
• Tichete de masă.

Alte beneficii:
• Asigurare de viață;
• Asigurare medicală;
• Program flexibil;
• Alte beneficii pe care le vom discuta în cadrul interviului.

Tab Salariu
Ordonează după:
Nu rata niciun job!
Primește joburile noi direct pe email.