Area Manager în Pitesti

Area Manager

SC FARES TRADING SRL

Pitesti
Industrie: Alimentara
Tip job: Full time
Departament: Administrativ / Logistica, Relatii clienti / Call center, Marketing, Vanzari
Experiență: Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
-studii superioare -experienta in vanzari minim 3 ani
-experienta in coordonarea unei echipe de vanzari minim 1 an
-cunostinte operare PC (world, excel)
-experienta privind lucrul cu bugetele
-autoritar, moral, bun organizator, bun negociator, responsabil
-orientat spre rezultate

Descrierea jobului

-coordonarea si supervizarea activitatii punctului de lucru
-selectarea, angajarea si motivarea personalului de vanzari si administrativ din subordine
-realizarea targetelor de vanzari, tinerea sub control a soldurilor clientilor, mentinerea si dezvoltarea imaginii de piata -organizarea activitatii pentru incadrarea in bugetele alocate

Oferta (bonusuri, beneficii):
-pachet salarial functie de rezultate(salariu+comision)
-oportunitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu performant
-autoturism de serviciu
-telefon mobil