Operator Productie - Divizia Anvelope în Timisoara

Operator Productie - Divizia Anvelope

SC CONTINENTAL AUTOMOTIVE PRODUCTS SRL

Timisoara
Industrie: Lipsă informații
Tip job: Full time
Departament: Auto / Echipamente, Productie
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Fara experienta

Candidatul ideal
* Minim 8 clase;
* Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi;
* Disponibilitate de a lucra in picioare;
* Atentie la detalii;
* Experienta in productie reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

* Executa operatiunile de aprovizionare cu materiale in functie de masina pe care este alocat;
* Verifica calitatea materialelor din procesul de productie;
* Verifica si se asigura de respectarea standardelor privind calitatea in functie de masina pe care este alocat.

Beneficii:

* Salariu de inceput 3533 lei brut;
* Prima de performanta lunara;
* Al 13-lea salariu;
* Spor de noapte si de weekend;
* Tichete de masa;
* Asigurare privata medicala si de viata;
* Transportul in Timisoara este gratuit;
* Prima de relocare pentru cei din alte localitati.