Consultant Recuperari Creante Lb.​ Italiana în Iasi

Consultant Recuperari Creante Lb.​ Italiana

S.​C.​ FIRE CREDIT S.​R.​L.​

Iasi
Industrie: Callcenter / BPO
Tip job: Full time
Departament: Office / Backoffice / Secretariat, Relatii clienti / Call center
Experiență: Mid-Level (2-5 ani),Senior-Level (> 5 ani)

Candidatul ideal
Te caracterizează:

- Punctualitatea;
- Atenția la detalii;
- Atitudinea proactivă;
- Flexibilitatea.

Abilități și competențe necesare:

- Limba italiană nivel mediu-avansat;
- Gestionarea situațiilor neprevăzute;
- Adept al disciplinei financiare și respectării regulilor interne;
- Cunoștinte de operare PC (MS Office).

Atuurile tale sunt:

- Îți place să negociezi;
- Ești mereu în căutarea unor noi provocări;
- Ești competitiv;
- Consideri că progresul este cheia succesului.

Descrierea jobului

Vei fi responsabil de :

- Implementarea procedurilor specifice domeniului de colectare creanțe;
- Identificarea celor mai bune soluții de plată și negocierea termenelor de plată cu debitorii într-o manieră profesionistă;
- Sarcini administrative;
- Dezvoltarea noilor strategii de gestionare a clienților.

Vino la noi și vei beneficia de:

- Pachete avantajoase de asigurare medicală pentru tine și familia ta;
- Bonusuri și prime ocazionale;
- Bonuri de masă;
- Concursuri lunare;
- Reduceri în anumite rețele și lanțuri comerciale:
- Cursuri și traininguri;
- Evenimente interne;
- Îți punem la dispoziție o sală Relax;
- Masaj la birou.