Casier în Alexandria

Casier

SC NEW MOZZART SRL

Casier

Alexandria
Industrie: Callcenter / BPO, Comert / Retail
Tip job: Full time
Departament: Vanzari
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
Studii medii;
Cunostinte operare PC-nivel mediu;
Cunostinte contabilitate primara;
Preferabil experienta in domeniul jocurilor de noroc;
Bune abilitati de comunicare si orientare catre clienti;
Prezenta agreabila, sociabila si activa;
Atentie la detalii;
Seriozitate si punctualitate.

Descrierea jobului

Tiparirea tichetelor de pariere;
Gestionarea incasarilor si a platilor;
Intocmirea documentelor de contabilitate primara;
Acordare de asistenta clientilor cu privire la jocurile de noroc.

BENEFICII:
Tichete de masa;
Bonusuri in functie de performanta si implicare;
Formare profesionala in cadrul companiei;
Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica.