Tinichigiu Auto în Focsani

Tinichigiu Auto

SC GO GO AUTO SRL

Focsani
Industrie: Lipsă informații
Tip job: Full time
Departament: Service / Reparatii, Auto / Echipamente, Specialisti / Tehnicieni, Personal calificat
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani),Senior-Level (> 5 ani)

Candidatul ideal
Respectuos, priceput, comunicativ, bine ingrijit, cu bun simt.

Descrierea jobului

Tinichigiu Auto ( indreptat caroserii, d/r diferite elemente de caroserie, montaj parbrize)

Post de lucru individual, loc de luat masa, caldura, A/c
Banc de scule
Salopete
Cursuri de pregatire in domeniu

-lucrari specifice de reparatii electrice si mentenanta auto pentru autoturisme si autoutilitare (reparatii alternatoare, electromotoare,instalatii iluminat, d/r planse bord, inchideri centalizate, montaj gps-uri, alarme auto, inlocuit calorifere de caldura auto etc)